خرید آپارتمان 60 متری

https://teamvokala.com/tenders/archive/category/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4سرمایه گذاری با خرید آپارتمان 

در برهه ای از زمان که هم اکنون ما در آن بسر می بریم سرمایه گذاری در زمینه مسکن و خرید و فروش خانه و آپارتمان در ایران یکی ازمطمئن‌ترین روش‌ها و کم ریسک ترین اقدامات برای حفظ سرمایه است هرچند که این اقدام با آگاهی از قوانین و مطالب حاشیه ای خود در ارتباط خواهد بود. برای داشتن سرمایه گذاری مناسب در مسکن باید  که هدف خود را مشخص کرده و با دانش کافی در رسیدن به آن قدم بردارید.

وکلا و مشاوران مجاز با سال‌ها تجربه در امور خرید و فروش آپارتمان، خانه نوساز یا کلنگی و ویلا در ایران می‌توانند در تمام طول این مسیر همراه شما باشند و تجربه‌ای متفاوت را برای شما بدنبال داشته باشند.

با جست‌وجو در میان وکلای ملکی با تجربه و مشاوران با سابقه املاک می‌توانید مناسب‌ترین و ارزان‌ترین خانه یا آپارتمان 60متری را خریداری نمایید. همچنین اگر قصد فروش ملک یا آپارتمان 60متری خود را دارید نیز با مراجعه به ایشان، می‌توانید در مطمئن ترین حالت ممکن آن را بفروشید. شما می توانید در این مورد هرگونه پرسش و ابهامات خود را بصورت رایگان با تیم وکلای کارپردازان در میان گذارید.

مزایای خرید آپارتمانهای 60متری

با توجه به موقعیت ملک، تعداد کم مالکین ، بازسازی سریع و کم هزینه، تسهیل در اجاره، شارژ بصرفه تر، مشارکت در ساخت و نوسازی، تسهیل درتعمیرات ،کم هزینه تر بودن در صورت مشکل در تاسیسات و همچنین ساکن شدن افراد کمتر در یک آپارتمان 60متری مسلما تخریب و استهلاک کمتری بدنبال خواهد داشت . از بزرگترین مزایای این نوع ملک خرید و فروش سریعتر آنها می باشد.

 

طبق قوانین فروش ملک یا آپارتمان 60متری، اگر مالکی خانه و یا زمین خود را به چندین نفر فروخته باشد، مالک اصلی آن خریدار اول می باشد. از این رو بسیار دقت کنید که با چه کسانی وارد معامله می‌شوید.

 

در زمان قدیم بسیاری از خانه ها به صورت قولنامه‌ای خریداری و یا فروخته می شد و نیازی به دفاتر اسناد نبود. اما در حال حاضر با بالا رفتن حجم کلاهبرداری ها، علاوه بر آنکه نیاز مبرم به دفاتر اسناد رسمی بجهت ثبت ملک است،

بلکه باید دقت کرد که دفتر اسناد مورد نظر دارای پروانه کسب و کد رهگیری نیزباشد. این کد همانند یک مانع برای جلوگیری از کلاهبرداران عمل کرده و می توان با استعلام به معاملات پی در پی یک ملک آگاهی پیدا کرد و تمامی ایادی ملک مورد معامله را از ابتدا تا کنون رویت نمود.

خرید آپارتمان های نوساز 60 متری و یا بزرگ با متراژهای بالا و ملک های به اصطلاح سنگین معمولاً همراه با پیش خرید است. در این نوع از معاملات باید دقیق و با صراحت نوع مصالح به کار رفته و ریز مصالح برای ساخت، مدل خانه، مشخصات جزئیات خانه مانند نوع کابینت و.. کاملاً  و به دقت مشخص شود. حتی اگر شرح معامله در چند صفحه بصورت طولانی ذکر شود بدلیل مشکلاتی که اصولا بین فروشنده و خریدار بوجود می آید باید اینکارانجام گیرد.

بر طبق قوانین فروش آپارتمان، باید در سند اصلی یک آپارتمان 60متری حتماً قید شود که خریدار چند واحد آپارتمان خریده است و همچنین باید حتماً در سند ذکر شود که میزان زیربنای ساختمان چه مقداراست  واینکه آیا دارای  قدرالسهم می باشد یا خیر واینکه مالک حق ندارد به شکل دیگری از آن استفاده نماید. شما می توانید در این مورد هرگونه پرسش و ابهامات خود را بصورت رایگان با تیم وکلای کارپردازان در میان گذارید.

از نمونه کلاهبرداری هایی که ممکن است در زمان خرید و یا فروش ملکی رخ دهد، مواجه با خریداری است که مبلغی از هزینه را پرداخت کرده و سند به نامش شده است ولی از پرداخت باقی وجه امتناع می کند.

در این شرایط فروشنده نمی تواند هیچ گونه ادعایی در مورد ملک فروخته شده مطرح نماید. در این نوع  معاملات باید دقت شود  ریز جزئیات پرداخت پول ذکر شده و همچنین باید بیان شود که در صورت عدم پرداخت  در موعد مقرر، معامله فسخ و یا خریدار باید جریمه‌ای بعنوان خسارات وارده پرداخت کند. این موارد از قوانین فروش آپارتمان نمی باشد، اما رویه رضایت بخشی برای منع از کلاهبرداری می باشد.

طبق قانون زمانی معامله‌ای کامل صورت می گیرد که فروشنده بگوید فروختم و خریدار بگوید خریدم. در این حالت ملک از فروشنده به خریدار انتقال یافته است و نمود آن در سند ظاهر می شود. در این حالت پس از دریافت سند و یا فروش به صورت شفاهی و در حضور شاهد  که صورت گیرد، حتی اگر قیمت ملک بالا و یا پایین بیاید تاثیری در صحت مبایعه ندارد، خریدار و فروشنده نمی توانند معامله را یک طرفه فسخ نمایند.

در این مسیر می‌توانید از کمک و مشاوره با تجربه‌ترین مشاورین املاک خرید و فروش خانه و آپارتمان در ایران و وکلای ملکی بهره گرفته و با خیال راحت خرید یا فروش ملک خود را انجام دهید. شما می توانید در این مورد هرگونه پرسش و ابهامات خود را بصورت رایگان با تیم وکلای کارپردازان در میان گذارید.