قوانین و مقررات

تیم وکلا ما یک گروه حقوقی هستیم که در زمینه ارائه مشاوره های تخصصی و قبول وکالت دعاوی مربوط به حوزه کسب و کار فعالیت می نماییم. دیدگاه‌ها بازدیدکنندگان گاه اطلاعات و نظرات خود را در سایت می‌نویسند.

ما اینگونه اطلاعات را جمع آوری می‌کنیم. در صورتی که شما از طریق ثبت نام ، اطلاعات اولیه خود شامل نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را برای ما ارسال نمایید آنها نزد ما محفوظ خواهند ماند. ما آن ها را منتشر نخواهیم کرد.

همچنین اگر دیدگاه خود را برای ما ارسال نمایید آدرس ایمیل تنها ممکن است برای ارتباط با شما و در صورت لزوم انجام تبلیغات برای خود شما مورد استفاده قرار گیرد.

رسانه ما هیچ اطلاعاتی از تصاویر شما ثبت، ضبط و منشر نخواهیم نمود. کوکی‌ها می توانید نظرتان را در سایت ما ثبت و برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نباشید دوباره جزئیات مربوط به خود را پر کنید. در بازدید از برخی برگه ها، ما یک کوکی موقت برای تشخیص اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند، تنظیم می‌کنیم.

وبسایت تیم وکلا در موارد زیر سلب مسئولیت می نماید:

 1. مسئولیت محتوای منتشرشده در وبسایت تیم وکلا به عهده شخص ناشر بوده و تیم وکلا صرفاً بستر ایجادشده جهت مدیریت و نگهداری است.
 2. ضرر و زیان ناشی از ارائه اطلاعات خلاف واقع یا ناقص توسط کاربر عادی به وبسایت تیم وکلا یا کاربر متخصص باشد.
 3. ضرر و زیان که ناشی از ارائه هرگونه اطلاعات ناقص یا نادرست و یا اقدامات زیان‌بار کاربر متخصص صورت بپذیرد.
 4. ضرر و زیانی که ناشی از انتشار اطلاعات سری و محرمانه خود یا دیگران توسط کاربر عادی به وبسایت تیم وکلا یا کاربر متخصص باشد.
 5. ضرر و زیانی که ناشی از انجام خارج از سامانه‌ مکاتبات، پرداخت‌ها و هرگونه تعامل و برقراری ارتباط کاربر عادی یا کاربر متخصص با یکدیگر، سایر اعضای وبسایت تیم وکلا و واحدهای پشتیبانی باشد.
 6. ضرر و زیانی که ناشی از هک یا نفوذ غیرمجاز به وبسایت تیم وکلا باشد.
 7. ضرر و زیانی که ناشی از عدم برنامه‌ریزی صحیح کاربر متخصص برای وصول دستمزد خود از کاربر عادی باشد.
 8. سلب مسئولیت در ضرر و زیان ناشی از نتیجه هر راهکار حقوقی ارائه شده توسط متخصصین به کاربران عادی
 9. سلب مسئولیت در خصوص دریافت خدمات یا ارائه خدمات بین کاربر عادی و کاربر متخصص خارج از سامانه تیم وکلا و به طور مستقیم
 10. سلب مسئولیت در خصوص اعطای وکالت توسط کاربر عادی به کاربر متخصص خارج از سیستم و اطلاع رسانی و آگاهی تیم وکلا
 11. در هر شرایط، تیم وکلا به صلاحدید خود هرگونه خدمات ارائه‌شده را می تواند حذف نماید، برای مثال اگر منسوخ‌شده باشد، یا به دلایل قانونی یا کاری یا اداری مجبور به انجام این کار شود. چنانچه وبسایت تیم وکلا قصد داشته باشد خدمات ارائه‌شده را حذف کند، تلاش معقولی خواهد کرد تا به کاربران از طریق راههای ارتباطی اطلاع دهد، اما این کار بسته به دلیل یا ضرورتِ حذف، همیشه ممکن نخواهد بود، لذا چنانچه در دسترسی به‌حساب کاربری یا دریافت ارائه خدمات کاربر به مشکلی برخورد، می تواند از طریق پشتیبانی اطلاع دهد.
 12. تیم وکلا تلاش معقولی می‌کند که محتوا یا دسترسی کاربران به وب‌سایت بدون وقفه و مشکل باشد و باقی بماند، ایرادات رفع شوند، محتوای وب‌سایت عاری از ویروس و دیگر اجزاء مخرب باشد، و وب‌سایت یا محتوای آن از نظر صحت، دقت، به هنگام بودن، کامل بودن، قابل‌اعتماد بودن، و موارد مشابه برای کاربران قابل تکیه و قابل‌اعتماد باشد، ولی هیچ‌کدام از این موارد را بطور قطعی تضمین نخواهد کرد.

وبسایت تیم وکلا تمامی تلاش خود را برای دسترسی کاربران اعم از، کاربر عادی و کاربر متخصص به صورت شبانه‌روزی در تمامی ۷ روز هفته دارد، و سعی می‌کند هرگونه زمان ازکارافتادگی را به حداقل برساند.

ممکن است با اطلاع رسانی قبلی به دلیل تعمیر و نگهداری وب‌سایت، یا دلایل و مشکلات فنی دیگر لازم باشد دسترسی کاربران به وب‌سایت یا ارائه خدمات و محتوای وب‌سایت را موقتاً متوقف یا معلق کند، ولی تیم وکلا سعی می‌کند زمانش را بسیار کوتاه کند.


مسئولیت های وبسایت تیم وکلا

وبسایت تیم وکلا تنها ملتزم به تعهداتی است که در این توافقنامه با آن اشاره شده است.

در قبال برداشت‌ های ضمنی از توافقنامه هیچ تعهد و مسئولیتی بر عهده پلتفرم تیم وکلا نیست؛

 1. کلیه اطلاعات و داده‌های ارسالی کاربران متخصص و کاربران عادی را، به جز آنچه جهت ارسال رزومه و گزارش فعالیت در دسترس عموم قرار می‌دهد، وفق خط مشی رعایت حریم خصوصی (که از طریق بخش حفظ و محرمانگی اطلاعات قابل دسترس است) حفظ و صیانت نماید.
 2. از حداکثر توان، تخصص و تجربه خود در راستای ارائه‌ی خدمات با سطح کیفیتی مطلوب جهت جلب رضایت کاربر متخصص بهره ببرد.
 3. هرگونه تغییر در مفاد این توافق‌نامه را سریعاً و صراحتاً در دسترس کاربر متخصص و کاربر عادی برساند.
 4. اطلاعات مربوط به ارائه‌ی هر خدمت حقوقی توسط کاربر متخصص را تا پایان دریافت خدمت و حل و فصل اختلافات احتمالیِ مربوط به آن، حفظ و نگهداری نماید.
 5. اطلاعات مربوط به دریافت هر خدمت حقوقی توسط کاربر عادی را تا پایان دریافت خدمت و حل‌وفصل اختلافات احتمالی مربوط به آن حفظ و نگهداری کند.
 6. مبالغی که کاربر عادی جهت پرداخت به کاربر متخصص به حساب پلتفرم تیم وکلا واریز کرده و وفق توافق‌نامه و مقررات وبسایت تیم وکلا، خاتمه کار محقق شده و یا نظر قطعی مرجع حل اختلاف مبنی بر آزادسازی وجه آن صادر شده است را ظرف ۱ الی ۲۴ ساعت کاری از زمان ثبت درخواست تسویه کاربر متخصص به حساب بانکی کاربر متخصص واریز نماید.
 7. تیم وکلا با تمام امکانات خود از جمله واحدهای پشتیبانی و رسیدگی به شکایات و فرآیند میانجیگری تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، رفع اختلافات ایجاد شده در زمان ارایه خدمات و ایجاد صلح و سازش فی مابین کاربرعادی و کاربر متخصص را معمول خواهد داشت. در صورت بروز هرگونه اختلاف بین «کاربر عادی» و «کاربر متخصص»، نخست از طریق قسمت پشتیبانی، به رایگان طرفین را به حل مشکل ترغیب نموده و در صورت عدم حصول نتیجه، با دریافت حق‌الزحمه داوری، از طریق «مرجع حل اختلاف بنیاد وکلا»، به حل و فصل اختلافات بین طرفین بپردازد.