فرم در خواست مشاوره

تنظیم قرارداد

برای پاسخ به هر گونه سوالی در خصوص تنظیم قرارداد با کارشناسان قرارداد ما در ارتباط باشید تا بتوانند راهنمایی های لازم در این خصوص را به شما ارائه کنند.

تنظیم قرارداد حرفه ای

برای شروع کار با ما در ارتباط باشید

تنظیم قرارداد حرفه ای
چرا قرارداد باید توسط یک کارشناس حقوقی یا وکیل تنظیم شود؟

تنظیم قرارداد چیست؟

امروزه لزوم تنظیم قرارداد بر هیچ شخصی پوشیده نیست و از بدیهیات شروع یک رابطه کاری، تجاری و اجتماعی است. مسائل حقوقی و قضائی یکی مهم ترین چالش های این مسیر است و برای جلوگیری از مراحل اداری طولانی در مراجع قضایی افراد تلاش می کنند  با تنظیم یک قرارداد کاملا جامع و استاندارد که در برگیرنده تمام مسائل و نکات کلیدی مرتبط با قرارداد باشد تا حد ممکن از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

قراردادهای هر حوزه دارای چارچوب خاصی است که شامل قوانین اختصاصی همان موضوع است  مانند: قراردادهای اجاره، خرید و فروش، نیروی انسانی و استخدام، کار، تجارت و بسیار موارد دیگر که نیاز است به طور صحیح و جامع تنظیم شده و تعهدات طرفین در آن کاملاً ذکر شده باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل راه حلی ارائه شده باشد.

نوشتن قرارداد توسط وکیل
مزیت های تنظیم قرارداد توسط یک وکیل چیست

تنظیم قرارداد جدید توسط وکیل و کارشناس حقوقی

گاهی اوقات در شروع کار مشکلات به چشم نمی آید و ممکن یه اشتباه جزئی در تنظیم قرارداد خسارات باور نکردنی به بار آورد. دانایی به قوانین، چارچوب و اصول قرارداد نویسی بخشی شروط اصلی یک قرارداد نویس خوب است، به عبارتی می توان گفت یک وکیل یا کارشناس حقوقی خبره که سالها در این زمینه فعالیت داشته و به چم و خم قراردادها و مشکلات احتمالی بیشتر از هر کسی دیگری آشنا است تنها راه حل جلوگیری از مشکلات قراردادی است.

بررسی مجدد قرارداد توسط وکیل
چگونه به آسانی قرارداد خود را میتوانید بروز نمایید؟

بررسی مجدد قرارداد توسط وکیل و کارشناس حقوقی

بسیاری افراد در شروع کار شاید به اهمیت یک قرارداد پی نبرده باشند و ممکن است متحمل ضرری شده باشند که دلیل اصلی آن عدم اصولی بودن قرارداد و نپرداختن به جزئیات و کارشناسی قوانین بوده است. قبل از آنکه ضرری متحمل شوید برای اصلاح و بررسی مجدد قرارداد توسط یک کارشناس حقوقی و یا وکیل متخصص امور قراردادها اقدام کنید.

بررسی مجدد قرارداد توسط وکیلهای مجرب تیم وکلا

گاهی یک هزینه کارشناسی کوچک می تواند به شما خیالی راحت بدهد تا در صورت بروز مشکل حق شما ضایع نشود. کارشناسان و وکلای تیم وکلا آماده پاسخگویی به هر نوع نیاز قراردادی شما عزیزان است.

مزیت های بررسی مجدد قرارداد

  • بروزرسانی بر اساس قوانین روز
  • بررسی و کارشناسی جزئیات قرارداد و اصلاح آن
  • تکمیل اطلاعات در کوتاه ترین زمان
  • جلوگیری از ضررهای احتمالی در آینده