موشک باران خانه ی امن اسرائیل در اربیل و مواضع تروریست های داعش در ادلب سوریه

موشک باران خانه ی امن اسرائیل در اربیل و مواضع تروریست های داعش در ادلب سوریه

 در اطلاعیه های سپاه آمده است که موشکها به سمت بخشهایی از منطقه و از جمله سرزمینهای اشغالی سوریه شلیک شده و محل تجمع فرمانده و عناصر اصلی مرتبط با عملیات تروریستی اخیر، به ویژه داعش منهدم شده است.

دوربردترین عملیات موشکی ایران_ هدف قرار دادن مراکز تروریست‌ها از فاصله بیش از ۱۲۰۰ کیلومتری

موشک‌های سپاه از محل شلیک تا هدف یعنی غرب سوریه ، ١٢٠٠ کیلومتر و همه هم نقطه زنی کردند.متن اطلاعیه شماره ۱ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به این شرح است:

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

 

به آگاهی ملت شریف و قهرمان ایران اسلامی میرساند با توکل به خداوند متعال و عنایات حضرت، ولی عصر (عج) در پاسخ به جنایات اخیر تروریستی دشمنان ایران اسلامی مقرهای جاسوسی و تجمع گروهکهای تروریستی ضد ایرانی در بخشهایی از منطقه در نیمه امشب با موشکهای بالستیک سپاه مورد هدف قرار گرفت.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه شماره ۲ خود از انهدام محلهای تجمع فرماندهان و عناصر اصلی مرتبط با جنایات اخیر تروریستی کرمان و راسک در سوریه با موشکهای بالستیک در بخشی از عملیات موشکی ساعتی پیش خبر داد.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات اخیر گروهکهای تروریستی، در به شهادت رساندن مظلومانه جمعی از هموطنان عزیزمان در کرمان و راسک؛ محلهای تجمع فرماندهان و عناصر اصلی مرتبط با عملیاتهای تروریستی اخیر؛ به ویژه داعش، در سرزمینهای اشغالی سوریه را شناسایی و آنها را با شلیک تعدادی موشک بالستیک منهدم نمود.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ملت بزرگ ایران اطمینان میدهد، گروهکهای تروریستی بدخواه ملت ایران هرکجا که باشند را خواهد یافت و آنها را به سزای اعمال ننگینشان خواهد رساند.

سایر اهداف منهدم شده اعلام خواهد شد.

 
" وَ مَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ

 

مقامهای آمریکایی میگویند به تأسیسات این کشور در شمال عراق حملهای صورت نگرفته است.

 

مقامهای آمریکایی ادعاهای رسانهای درباره حملات به تأسیسات مورد استفاده واشنگتن در منطقه کردستان عراق را رد کردند.

رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی در خبری به تشریح نقش و جایگاه پیشرو دیزایی، مهمترین قربانی حملات موشکی ایران به اربیل عراق پرداخته است.

 

پیشرو دیزایی، مسئولیت صادرات نفت از کردستان عراق به اسرائیل را به عهده داشت که در حملات امشب سپاه کشته شد.

 

پیشرو دیزایی صاحب گروه ساختمانسازی فالکون بود.

 

این تاجر کُرد از نزدیک با موساد و رهبری کردستان در ارتباط بود.

 

او همچنین مالک مجموعه شرکتهای امپایر بود که در حوزه تجارت نفت فعال بود. این مجموعه در سال ۲۰۰۳ و پس از حوادث عراق تأسیس شد و به تولید نفت مشغول بود.

 تابوت‌هایتان را آماده کنید!

 

طرح جدید دیوارنگاره میدان فلسطین به زبان فارسی عبری پس از موشک باران شب گذشته پایگاه‌های داعش و موساد توسط نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایرانگفته میشود، گروه SB Falcon، یک ارتش خصوصی کوچک نیز داشت که پرسنل نظامی سابق ایالات متحده را استخدام میکرد.

 

مدیر دفتر شبکه المیادین در عراق اعلام کرد:

 

هفت موشک بالستیک به اماکن متعدد در اربیل اصابت کرد که یکی از این اماکن در نزدیکی ساختمان جدید کنسولگری آمریکا قرار دارد.

 

 

🔻مشارکت کنید دوستان نظر مثبت یا منفی اهمیتی نداره🔻 

از اینجا دیدگاه تان را به اشتراک بگذارید


نظرات (35)دیدگاهتون رو راجع به این مطلب منتشر کنید

جهت شرکت در قرعه کشی لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید

نیاز به مشاوره با وکیل زبده دارم

فقط سوال دارم، مشاوره نمیخواهم