درباره ما

موسسه کارپردازان امید داد که با شماره 54853 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است با عنوان «تیم وکلای کارپردازان» در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی در شهرستان اسلامشهر واقع در استان تهران آغاز نمود و به مرور زمان با گسترده نمودن تیم خود شعبات جدید را در آجودانیه و سعادت آباد تهران افتتاح نمود. در حال حاضر مفتخریم که 40 وکیل پایه یک دادگستری در سرتاسر کشور عضو تیم وکلای کارپردازان بوده و همکاری دائم را با مجموعه ما دارند. سعی مجموعه ما بر این است که در انتخاب وکلای همکار در وهله اول تعهد و بعد از آن علم، تجربه و تخصص در اولویت باشد تا بهترین و با کیفیت ترین خدمت به متقاضیان و موکلین محترم ارائه شود. نمایندگان و همکاران تیم وکلای کارپردازان در کل کشور فعالیت داشته و برای ساکنین تهران و اکثر قریب به اتفاق شهرستان ها این امکان فراهم است تا بتوانند با اعطای وکالت، بتوانند از بهترین و با کیفیت ترین خدمات حقوقی بهره مند شوند.

تیم وکلای کارپردازان توانسته است بستر ارتباطی را با متقاضیان و موکلین محترم گسترده تر نموده و علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی به صورت های حضوری و تلفنی، امکان مشاوره را به صورت آنلاین در بسترهای ایتا، تلگرام، واتساپ و اینستاگرام نیز فراهم نماید. کانال رسانه تیم وکلا در ایتا خدمت دیگری از مجموعه ما بوده که با هدف اطلاع رسانی و بالابردن اطلاعات حقوقی مخاطبین خود تشکیل شده و زمینه ای را برای پرسش و پاسخ حقوقی و ارائه نظریات و مباحث حقوقی و آخرین اخبار و اطلاعات حقوقی کشور ایجاد نموده است و در حال حاضر قریب به بیست هزار نفر عضو این کانال می باشند و از مطالب ارزنده آن استفاده می نمایند.

تیم وکلای کارپردازان این افتخار را دارد که در طول مدت فعالیت خود توانسته بالاترین میزان رضایت را در بین موکلین خود فراهم نماید و رسالت خود را ارائه خدمات حقوقی مبتنی بر دانش و تجربه، با کیفیت، اقتصادی و به صرفه قرار داده است و امید دارد در این راه و مسیر بتواند بر تلاش خود بیفزاید.