امروزه همه افراد جامعه به بانک و موسسات مالی و خدماتشان نیاز پیدا می کنند. گاهی اوقات در بین  خدماتشان و همینطور و دریافت تسهیلات بانکی با مشکلات زیادی برخورد می کنند. در حال حاضر تمام پرونده های بانکی روند پیگیری خاص خود را دارند بعضی از هموطنان اطلاعات خاصی از این روندها ندارند. با توجه به پراکندگی موضوعات حقوقی در خصوص کارهای مالی قوانین مختص به امور مالی و تجاری و عدم آگاهی مردم از تفسیر و مفاهیم حقوقی نیاز مردم به وکیل حقوقی بانکی نیاز بسیار زیادی پیدا می کنند. در ادامه همراه ما باشید تا با مفهوم وکیل حقوقی بانکی آشنا شوید و بهترین آنها را در اختیار شما بگذاریم.

وکالت بانکی


وکالت بانکی نوعی وکالتنامه است که در امور بانکی شخصی به شخص دیگری اعطا می کند و شخص وکیل حقوقی بانکی آن شخص می شود و آن وکیل می تواند بدون حضور موکل خود کارهای بانکی یا عملیات لازم بانکی موکل خود را انجام دهد و این تعریف بر اساس تعریف وکالت در ماده 656 ق.م صورت گرفته است و تعرفه هزینه های وکالت بانکی که در دفتر اسناد رسمی نوشته می شود از سوی قوه قضاییه و اداره مالیات ارائه می شود.


به عنوان مثال هزینه های سال 1401 هجری شمسی به صورت ذیل می باشد:


حق التحریر:۱۰۰,۰۰۰ تومان

حق الثبت:۲,۰۰۰ تومان

مالیات ارزش افزوده:۹,۰۰۰ تومان

هزینه صدور الکترونیکی سند رسمی:۱۵,۰۰۰ تومان

جمع کل:۱۲۶,۰۰۰ تومان

افزایش نیم درصد:۲,۰۰۰ تومان

جمع کل با حق‌الثبت دوم:۱۲۸,۰۰۰ تومان


وکیل بانکی


مشاور حقوقی بانکی


به دلیل افزایش روزافزون خدمات بانکی و واجبات اقتصادی روز و همین طور عدم آگاهی بعضی مردم از کارهای بانکی نیاز به مشاوره حقوقی بانکی یکی از احتیاجات مبرَم مردم می باشد. یک مشاور حقوقی بانکی حاذق می تواند به ارباب رجوع خود بهترین مشاوره ها را ارائه دهد تا شخص در راهی مناسب قدم گذارد تا دچار مشکلات اداری بانکی نشود و برای اینکه شخص کارش سهل و آسان شود می تواند در صورت تمایل به وکیل با سابقه بانکی مراجعه کند و وکالت را به وکیل حقوقی بانکی مدنظر اعطا کند. و وکیل شما را به را درست سوق می دهد و  در تمامی مراحل شما را همراهی می کند.


وکیل بانکی


وکیل بانکی را می توان اینگونه تعریف کرد که به کسی اطلاق می شود که به دعاوی بانکی و قوانین مربوط به امور بانکی مسلط باشد و بتواند با تجربه های خوبی که در این راه کسب کرده است پیروز و سربلند از دعاوی بانکی در دادگاه ها و دادسراها بیرون آید و خبر های مسّرت بخشی به موکل های خود بدهد. وکیل بانکی حاذق و ماهر کسی است که با تمام آگاهی هایی که دارد بتواند دعاوی پیچیده مالی و بانکی را با پیگیری های مکرر انجام دهد و تا انتهای راه پا به پای موکل خود باشد.

و بعضی از این دعاوی که یک وکیل بانکی حاذق باید از پس آن برآید عبارتند از:


-دریافت وجوهات نقدی به دلیل صدور چک و سفته علیه اشخاص


-الزام به انجام تعهدات بانکی


-در مورد وثیقه ملکی، الزام به تنظیم سند رسمی به نام بانک


-دعاوی مربوط به اعتبارات اسنادی


-دعاوی ابطال اجرائیه های بانکی


-دعاوی موسسات فاقد مجوز از سوی بانک مرکزی ایران

  

بهترین وکیل بانکی


در صورتی که در خصوص قراردادهای بانکی و دعاوی مرتبط با آن با وکیل بانکی حاذق که به امور حقوقی و قانونی بانک اشراف دارند مشاوره دریافت کنید و وبا بهترین وکیل بانکی کار خود را پیگیری کنید و شما عزیزان می توانید با رجوع به دفاتر وکالت که چنین وکلایی دارند با بهترین وکیل بانکی انعقاد وکالت را انجام دهید.

مجموعه حرفه ای تیم وکلا این مژده را به شما می دهد که شما مطمئن باشید با وجود تیم ما دیگر مشکل بانکی نخواهید داشت  چون می توانید وکیل حقوقی بانکی مورد نظر خود را از ما درخواست کنید و ما نیز موظف و مفتخریم تا یک وکیل خوب حقوقی بانکی خود را به شما معرفی کنیم.


وکیل بدهکاران بانکی


از آنجا که قرارداد انعقاد شده باید در آن شرایط رعایت شده باشد و براساس قانون منعقد شود و بین دو شخص است از این رو قرارداد های بین شخص و بانک و مؤسسات هم مانند همان است و فقط شرایط آن سختگیرانه تر نوشته می شود ولی به هر حال اگر بدهکاران با بانک ها دچار مشکل شود حضور وکیل حقوقی بانکی الزام آور است و تحت عنوان وکیل بدهکاران بانکی کار بدهکاران به سرانجام می رساند.

شما عزیزان در صورتی که به بانک بدهی کافی دارید و پرداخت آن دچار مشکل شدید می توانید به دنبال وکیل بدهکاران بانکی در دفتر تیم وکلای ما باشید و از ما طلب کنید.  


وکیل رفع مسدودیت حساب بانکی


وکیل رفع مسدودیت حساب بانکی از آن گروه وکیل است که توانایی اینکه بتوانند افرادی که حسابهای بانکی شان دچار محدودیت، مسدودیت و مشکلاتی از این قبیل شود را دارد تا آن ها را رفع کند و نتیجه دلخواه موکل هایش را رقم بزند و وکیل رفع مسدودیت حساب بانکی باید به تمامی قوانین بانکی و پولی کشور تسلط داشته باشد.

شما عزیزان میتوانید در صورت رویارویی با چنین مشکلاتی برای اخذ وکیل به ما مراجعه فرمایید بنیاد تیم وکلا با بیش از ۱۷ سال سابقه درخشان افتخار همراهی شما در مشکلاتی از این قبیل را خواهد داشت

Powered by Froala Editor

از اینجا دیدگاه تان را به اشتراک بگذارید
دیدگاهتون رو راجع به این مطلب منتشر کنید

جهت شرکت در قرعه کشی لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید

نیاز به مشاوره با وکیل زبده دارم

فقط سوال دارم، مشاوره نمیخواهم