وکیل قتل

تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
نویسنده: سعید محرابی
بازدیدها: ۱۳
نظرات: ۰
وکیل قتل
جرم-مجازات-جزایی-کیفری

قتل یا کشتن، نوعی آدم‌کشی است که در آن فرد بدون حکم قانونی به قتل یک انسان می‌پردازد. در حقوق کیفری، قتل به سه دسته عمد، شبه‌عمد و غیرعمد تقسیم می‌شود. دلایل قتل می‌تواند مختلف باشد، از جمله خشم، حسادت، انتقام، قتل ناموسی، قتل ایدئولوژیک و اختلاف نظر در تقسیم غنائم. جرم قتل به عنوان یک جرم جدید و خطرناک شناخته شده است و خبر آن بیشترین توجه را به خود جلب می‌کند.

در خواست مشاوره حقوقی جرم-مجازات-جزایی-کیفری
نوع مشاوره خویش را مشخص نمایید.

مقدمه 


با سلام و احترام خدمت تمامی کسانی که مقاله ما را برای اطلاعات حقوقی و اخذ وکیل انتخاب کرده اند ، با ما همراه باشید تا راجب وکیل قتل و موضوع قتل و انواع آن آشنا شوید.


وکیل قتل کیست؟


وکلای قتل به صورت تخصصی پرونده های کیفری مرتبط با قتل‌های عمد یا غیرعمد را پیگیری می کنند. وکلایی که به صورت تخصصی در زمینه مسائل مرتبط با قتل فعالیت می‌کنند از دانش، تجربه و تخصص بالایی ، برای کاهش مجازات موکلین خود برخوردار هستند و سعی بر این دارند از کوچکترین روزنه‌های قانونی موجود برای بی‌گناهی و یا تبرعه و یا کاهش مجازات آن ها استفاده کنند. طبق روال جاری پرونده های کیفری قتل از مهم ترین پرونده های قضایی هستند. بنابراین پیگیری این چنین پرونده هایی برای بدست آوردن نتیجه، مطمئناً به وکیل قتل نیاز دارد. 

در پرونده های قتل، وکیل قتل هم می تواند در نقش دفاع از خواهان به دنبال اثبات قتل باشد و هم در نقش وکیل مدافع خوانده یا شخص متهم به قتل به دنبال اثبات غیر عمد بودن قتل و یا بی‌گناهی موکل خود باشد.


راه های اثبات قتل چیست؟


راه های اثبات قتل با توجه به شرایط پرونده ممکن است متفاوت باشد اما بر اساس ماده 231 قانون مجازات اسلامی، راه های اثبات قتل در دادگاه ها مشتمل بر چند نوع است برای نمونه :

اقرار متهم، شهادت شهود، قسامه، علم قاضی و لوث می باشد که در ادامه مقاله به آن ها اشاره می شود.

  1- اقرار متهم

اقرار متهم یکی از روش های اثبات قتل است به نحوی که دارای ارزش و اعتبار مطلق است ، یعنی اگر شرایط تحقق اقرار متهم مثل بلوغ، اختیار، تمایل به اقرار در آرامش، صراحت و عدم وجود ابهام یا اجمالی بودن اقرار برای قاضی روشن شود ، همچنین تعداد و تکرار دفعات اقرار در حد معقول و پذیرفته شده ای باشد میتواند برای اثبات جرم قتل کفایت کند.

2- شهادت شهود :

شهادت شهود به معنای شنیدن سخنان اشخاص مطلع برای اثبات یا رد یک ادعا در دادگاه های رسیدگی کننده به اتهام قتل است. توجه به این نکته مهم است که برای معتبربودن شهادت شهود باید شرایطی مثل سلامت عقلانی شهود و مشاهده عینی واقعه فراهم باشد همچنین حتی المقدور نباید رابطه خویشاوندی بین شاهد و شخص یا اشخاص ذینفع ( دارای نفع ) در پرونده های قتل وجود داشته باشد.

علاوه بر آن شاهد باید عادل باشد و هیچ دشمنی آشکاری بین او و متهم به مراجع قضایی گزارش نشده باشد. همچنین شهادت شهود برای آنکه در اثبات قتل از اعتبار لازم برخوردار باشد باید به صورت قطع به یقین و روشن به مراجع قضایی ارائه شود و شهادت ارائه شده مستند به حواس ظاهری یا پنجگانه شاهد باشد.

بر اساس اصل 38 قانون اساسی اجبار به شهادت مجاز نیست و گرفتن چنین شهادتی فاقد ارزش قانونی می باشد. همچنین بر این اساس شهادت حق نیست بلکه یک تکلیف قانونی است و کسی که از اسرار مگوی یک حادثه یا اتفاق مطلع باشد نباید از اظهار و ابراز آن خودداری کند چون خودداری کردن از گفتن حقایق عملی غیر اخلاقی و خلاف شرع و قانون است.

3  -قسامه :

قسامه به معنی قسم خوردن طرفین دعوا در جرم قتل است به این معنا که در جرم قتل عمدی برای اثبات جرم 50 قسم لازم است و در قتل غیر عمد یا شبه عمد برای اثبات قتل نیاز به 25 قسم است که از  قسم خوردن خویشاوندان نسبی مدعی یا طرفین دعوا به کتب مقدس ادیان ابراهیمی در موارد لوث ثبت و برای اثبات جرم یا تبرئه مجرم در پرونده درج می شود.

4-علم قاضی :

علم قاضی در اثبات قتل هنگامی معنا و مفهوم پیدا می کند که دلایل و شواهد مشخص و متقنی برای اثبات قتل وجود نداشته یا ابهامات پرونده زیاد باشد در این شرایط حاکم شرع یا قاضی می تواند برای احقاق حق و صدور حکم در حق الله و حق الناس به علم یا برداشت خود از مدارک و شواهد ثبت شده اتکا نماید.

در شرایطی که قانونگذار علم قاضی را جز ادله اثبات جرم قرار داده باشد یا راه های اثبات جرم برای صدور حکم مسدود  یا احصاء نشده باشد برای ختم دادرسی قاضی مجاز از رجوع به علم خود بوده  و می تواند بر اساس برداشت خود از گزارش پلیس، پزشک قانونی و اظهارات طرفین دعوا اقدام به صدور حکم نماید.

5-لوث :

لوث به دلیل یا امارهء گمان آوری گفته می شود که در حضور حاکم و قاضی برای اثبات صدق ادعا و اتهام مدعی وقتی سایر شرایط را قبول نداشته باشند اقامه می شود. مثلاً اگر طفل یا فرد فاسقی خبری را در مورد قتل به قاضی یا مراجع قضایی داده باشند چون قاضی نمی تواند به قول آن ها اعتماد کند این خبر برای قاضی ظن ایجاد می کند اما شرط قبول شدن حرف یا قول ارائه شده وجود ندارد.


چرا انتخاب یک وکیل با تجربه مهم است؟


یک وکیل خوب و با تجربه، با وجدان کاری و اخلاق، موکل را در مورد نتایج پرونده نگران نمی سازد (به طمع گرفتن حق الوکاله بیشتر).مهم ترین فایده داشتن یک وکیل با تجربه شاید انتخاب کوتاه‌ترین ، مطمئن ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای بدست آوردن نتیجه باشد.عمیقاً معتقد هستیم داشتن وکیل و پرداخت حق الوکاله هزینه اضافی نیست بلکه حضور و مدیریت یک وکیل خوب نتیجه دعوا شما را تضمین میکند.متقابلاً توصیه می کنیم به دنبال وکیل کم هزینه و کم تجربه نباشید چرا که بود و نبود او فرقی ندارد، زیرا وکلای غیر حرفه ای ناگزیر روش آزمون و خطا را برای مدیریت دعوا بر می گزینند.بنابراین داشتن وکیل شما را از حضور در محاکم و مراجع قضایی و حتی جلسه رسیدگی و درگیری ذهنی، روانی و فیزیکی با موضوع معاف می دارد.به معنای دیگر حضور وکیل کافی بوده و دیگر نیازی به حضور شما نیست.


ضرورت گرفتن وکیل قتل در پرونده قتل:


از بزرگترین جرم های اجتماعی نیز می توان به قتل اشاره کرد، بنابراین وکیل های قتل بایستی از توانایی بسیار بالایی برخوردار باشند. همچنین به یاد داشته باشید که خانواده های قاتل به تنهایی نمیتوانند بی گناهی زندانی خود را اثبات نموده یا مجازات او را کاهش دهند. امروزه می توانید مجرب ترین وکلای قتل را در کشور مشاهده کنید.


مهمترین وظایف مربوط به وکلای قتل 


·       وکلای قتل میتوانند مسیر پرونده های قتل را به نحو احسن هدایت کنند.

·       وکیل قتل طی مراجعه های متعدد به زندان و ملاقات با موکل ، قاتل را با حق و حقوق خود آشنا سازد. بنابراین قاتل با آگاهی بیشتر در جلسه های دادگاه حضور پیدا می‌کند.

·       وکیل قتل میتواند با توجه به دانشی که دارد، پرونده های قتل را سریع تر به سرانجام رسانده و مسیر دادرسی را طی نماید.

·       خانواده ی مقتول نیز می توانند با مراجعه نزد وکلای قتل، از تبرئه شخص قاتل جلوگیری نمایند و اجازه ندهند خون عزیز خود پایمال شود.


انواع قتل 


§    قتل عمد 

§    غیر عمد


در قوانین حقوقی و قضایی، کشته شدن یک شخص به دست شخص یا اشخاص دیگر با عنوان قتل شناخته می شود. به بیان دیگر جرم قتل به معنای جنایت وارده بر نفس یا جان انسان تلقی می شود و مرتکب این عمل با توجه به قصد و نیت و همچنین نقشه قبلی یا اتفاقی و غیر عمد بودن عمل انجام شده و یا عواملی که منجر به ارتکاب آن شده است مورد قضاوت قرار می گیرد.

قانونگذار در قانون مجازات اسلامی مصوب سال 1392 قتل یا کشتن انسان ها را به سه بخش قتل عمد، شبه عمد و قتل خطای محض تقسیم می کند.

بر اساس ماده 289 قانون مجازات اسلامی ، قانونگذار قتل را به دو نوع قتل عمد و قتل غیر عمد تقسیم می کند.

در این تعریف قتل غیر عمدی هم به دو نوع قتل شبه عمد و قتل خطای محض تقسیم می شود. جرم قتل در تقسیم بندی کلی جرائم ، در زمره جرایم علیه اشخاص قرار دارد و این جرم فقط نسبت به انسان واقع می شود. در جرم قتل زندگی فرد از بین می‌رود و قاتل با هر انگیزه ای مرتکب این جرم شده باشد مقتول را از حق حیات محروم می کند.

قتل عمد به معنای کشتن غیرقانونی یک شخص زنده با نقشه و تصمیم قبلی می باشد. قتل عمد دامنه گسترده‌ای دارد و انواع مختلفی را در برمی گیرد که از آن جمله می توان چاقو زدن، خفه کردن، کشتن دیگران با اسلحه جنگی، خفه کردن کسی در آب، تزریق مواد سمی و غیر متعارف به بدن دیگران، خوراندن مواد ممنوعه به دیگران، پرت کردن دیگران از ارتفاع، تصادف و زیر گرفتن دیگران و غیره اشاره کرد.

 قتل عمد در صورتی مصداق قانونی پیدا می کند که یک شخص عامدانه و با نقشه قبلی اقدام به این کار کرده باشد. عامدانه بودن کار و داشتن نقشه قبلی در ارتکاب قتل عمد، نقش تعیین کننده دارد. هرگاه یک شخص به وسیله شخص یا اشخاص دیگر به صورت اتفاقی و بدون قصد قبلی کشته شود قتل غیر عمد محسوب می شود.

به طور کلی تفاوت قتل عمد و غیر عمد در این است که در قتل عمد باید عنصر های معنوی و مادی جرم یعنی قصد و نقشه قبلی قتل و عملی که برای انجام این کار صورت گرفته است برای مراجع قانونی محرز شود.

اما در قتل غیر عمد، عناصر معنوی جرم یا قصد و نقشه قبلی محلی از اعراب ندارد و فقط  عنصر مادی یا فعل انجام شده برای ارتکاب جرم کفایت می کند.


مهمترین وظایف وکیل قتل 


وکیل قتل با تکیه بر مهارت ها و تجربه های خود که در سال ها جمع آوری کرده است می تواند از دلایل قانع کننده و قابل اعتبار استفاده کند تا قصد و نیت موکل خود از وقوع جرم قتل را به دادگاه ثابت کند و با اقدام های خود شرایط حقوقی را ایجاد می کند تا متهم به حداقل ترین مجازات ممکن محکوم شود.

باید به این نکته توجه داشته باشید که خانواده مقتول نیز برای دفاع از حقوق خود و اثبات گناهکار بودن شخص مرتکب به ادله اثبات مناسب احتیاج دارند. 

همانطور که تاکنون متوجه شدید وکیل قتل برای دفاع از حقوق موکلان خود تمامی راه های قانونی را می شناسد و میتواند به صورت حرفه ای از تمامی آنها استفاده کند.

وکیل قتل علاوه بر آن که تمامی اسناد و مدارک لازم را برای اثبات حقوق موکل خود آماده میکند و همچون لایحه و  دادخواست را به بهترین نحو ممکن آماده می کند، 

دارای فن مذاکره است و می تواند در دادگاه با این قدرت کلامی که دارد، تضمین موفقیت موکل خود را دو چندان کند.


ویژگی های وکیل قتل 


وکیل قتل باید مهمترین ویژگی ها را داشته باشد تا بتواند خدمات بی نقصی را برای مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. مهمترین ویژگی های مربوط به وکیل های قتل عبارتند از:


1-وکیل های قتل باید به تمام قوانین حقوقی در خصوص قتل آگاه باشند.از سوی دیگر مجازات های تعیین شده برای قاتل براساس قانون اسلامی و شرع مقدس بوده، بنابراین وکلای قتل وظیفه دارند که اطلاعات کاملی را در مورد قوانین شرع داشته باشند.

2-وکیل قتل باید همراه و دلسوز باشد و از هیچ تلاشی برای کمک به خانواده ی قاتل و مقتول دریغ نکند ، همچنین وکلای قتل بایستی کوچکترین سرنخ ها را نیز مورد بررسی قرار دهند.

3- وکیل های قتل باید در تمام جلسه های دادگاه حضور داشته باشند و به بهترین شکل ممکن از موکل خود دفاع کند.


انواع دفاع های قتل 


1- قتل در دفاع مشروع :

قتل در این زمینه شرایطی است که شخص در مقام دفاع از جان، مال، ناموس و غیره ... اقدام به عملی می کند که آن خطر را از خود یا دیگران دور کند. اما در اثر این عمل او فردی که حمله کرده است می میرد. موارد قتل در شرایط مشروع در ماده 156 قانون مجازات اسلامی آمده است.


ماده 156 قانون مجازات اسلامی:


هرگاه فردی در مقام دفاع از نفس، عرض، ناموس، مال یا آزادی تن خود یا دیگری در برابر هرگونه تجاوز یا خطر فعلی یا قریب الوقوع با رعایت مراحل دفاع مرتکب رفتاری شود که طبق قانون جرم محسوب می شود، درصورت اجتماع شرایط زیر مجازات نمی شود:


الف) رفتار ارتکابی برای دفع تجاوز یا خطر ضرورت داشته باشد.

ب) دفاع مستند به قرائن معقول یا خوف عقلایی باشد.

پ) خطر و تجاوز به سبب اقدام آگاهانه یا تجاوز خود فرد و دفاع دیگری صورت نگرفته باشد.

ت) توسل به قوای دولتی بدون فوت وقت عملاً ممکن نباشد یا مداخله آنان در دفع تجاوز و خطر موثر واقع نشود.

تبصره 1- دفاع از نفس، ناموس، عرض، مال و آزادی تن دیگری در صورتی جایز است که او از نزدیکان دفاع کننده بوده یا مسئولیت دفاع از وی برعهده دفاع کننده باشد یا ناتوان از دفاع بوده یا تقاضای کمک نماید یا در وضعیتی باشد که امکان استمداد نداشته باشد.

تبصره 2- هرگاه اصل دفاع محرز باشد ولی رعایت شرایط آن محرز نباشد اثبات عدم رعایت شرایط دفاع برعهده مهاجم است.

تبصره 3- در موارد دفاع مشروع دیه نیز ساقط است جز درمورد دفاع در مقابل تهاجم دیوانه که دیه از بیت المال پرداخت می شود.

2-قتل در مقام دفاع از دیگران:

بعضی اوقات قتل در دفاع از دیگران اتفاق می افتد اما تنها در صورت شرایط زیر موجه است:

§       دفاع شونده از نزدیکان باشد.

§       مسئولیت دفاع از او برعهده دفاع کننده باشد.

§       دفاع شونده نتواند از خود دفاع کند.

§       دفاع شونده از دیگران تقاضای کمک کند یا در شرایطی باشد که امکان کمک گرفتن از دیگران را نداشته باشد.

لازم به ذکر است در صورتیکه قتل در دفاع از دیگران به صورت مشروع رخ داده باشد دیه هم ساقط خواهد شد جز در مواقعی که فرد بخواهد از خود در برابر فرد مجنون دفاع کند در این صورت دیه از بیت المال پرداخت می گردد.


حق الوکاله یک وکیل قتل چگونه محاسبه میشود؟


پرداخت دستمزد های وکالت بر مبنای خواسته ی مالی بین طرفین است که در دادخواست اعلام می شود.

بعنوان مثال اگر دستمزد پرونده 10 میلیون توافق شود وکلا باید 60 درصد مبلغ یعنی 6 میلیون تومان را به صورت نقدی بعنوان پیش پرداخت و همزمان با امضاء قرارداد دریافت کنند، که مطابق با مقررات و تعرفه های مصوب وکالت این پیش پرداخت قابل برگشت نیست و 40 درصد الباقی یعنی 4 میلیون تومان پس از نتیجه قابل وصول می‌باشد.وکلا به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم از هیچ نهاد و یا ارگانی حقوق دریافت نمی کند بنابراین دستمزد وکلا همان حق الزحمه وکیل است که به صورت مستقیم از موکل خود دریافت می کند. 


وکیل قتل در سعادت آباد 


هر فردی که مشکل حقوقی داشته باشد و تمایل دارد در کمترین زمان ممکن، به حل مشکلات حقوقی خود بپردازد و با توجه به بزرگ بودن تهران و وجود مناطق مختلف شهری بهتر است اشخاص، در محدوه و منطقه جغرافیایی خود به انتخاب وکیل بپردازند. 

در منطقه ی سعادت آباد این امر به راحتی قابل انجام است زیرا میتوان در این مورد به سایت تیم کلا مراجعه نمود. در مجموعه ی تیم وکلا در سعادت آباد، تشکیل شده از وکلای خبره و مجرب گرد آمده اند تا مشکلات حقوقی و کیفری و جزایی شما را حل کنند. البته لازم است بدانید که این گروه، تمام شهرهای ایران را پوشش می دهد و همواره در دسترس می باشد.از جمله خدمات تیم وکلا مشاوره حقوقی آنلاین میباشد که شما میتوانید در هر نقطه از ایران به وکلا و مشاور های خبره و متخصص تیم وکلا به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنید. 


وکیل قتل در تهران


شما میتوانید در تهران بزرگ، بدون اتلاف وقت از خدمات حقوقی مشاوران بهره مند گردید؛ با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی ، قادر خواهید بود بهترین وکیل مورد نظر خود را انتخاب نموده و حتی آدرس و شماره تماس آنان را در سایت مشاهده نمایید. این وکلا 24 ساعته در خدمت شما خواهند بود.  شما در این مشاوره ها از امتیازهای مناسبی برخوردار خواهید بود که به شرح ذیل است:

۱_ شروع گفتگو بلافاصله پس از رزرو وقت

۲_ تضمین کیفیت پاسخگویی توسط وکیل

۳_امکان ارسال پیام های صوتی 

۴_امکان ارسال مدارک و تصاویر مورد نظر


وکیل قتل در اسلامشهر:


در اسلام شهر وکیل های با تجربه ای به فعالیت مشغول هستند و شما خواهید توانست حتی از وکیل های پایه یک دادگستری خانم ، نیز بهره مند گردید.

وکلای قتل در اسلام شهر،  تسلط کاملی به قوانین جزایی دارند و خواهند توانست اشخاص را برطرف کنند. همچنین وکلای قتل دراسلام شهر، در کار خود تخصص کافی داشته و اشخاص می توانند علاوه بر مشاوره ی حضوری یا تلفنی، از طریق رایانه و اینترنت نیز با وکیل مورد نظر خود ارتباط برقرار نمایند.


نتیجه گیری


قابل توجه است که بی‌تجربه و تازه کار بودن وکیل سبب می‌شود تا شما در صورت بی‌گناه بودن هم محکوم شوید و حتی مجازات هم متحمل شوید ، در واقع در بحث شکایت های مختلف ، تخصص وکیل تضمین کننده موفقیت شخص بوده و اگر هم بی‌گناه باشید مطمئناً امکان تغییر شرایط بر علیه شما وجود دارد در نتیجه همیشه به یک وکیل متخصص برای دفاع از حق و حقوق خود نیاز دارید.با وجود مجموعه وکلای کارپردازان امکان دسترسی به اشخاص متخصص در رابطه با پرونده‌های ملکی و سایر پرونده‌ها به راحتی ممکن شده است.


 دریافت مشاوره از بنیاد تیم وکلا در خصوص قتل و وکیل قتل :


آیا شما به دنبال یک وکیل قتل حرفه ای برای مشاوره و اخذ وکیل هستید؟ تیم وکلا آماده است تا به شما در این زمینه به صورت قانونی و حرفه ای یاری کند .از تجربه و تخصص ما در جرایم عمد و غیر عمد خود بهره ببرید. وکلای ما با قوانین و مقررات مربوط به قتل آشنا هستند و میتوانند به شما در تفسیر و فهم بهتر این قوانین کمک کنند. همچنین، آنها میتوانند به شما راهنمایی کنند که چگونه از حقوق و مزایای شما در زمینه قتل استفاده کنید.

ما به امانت و حفظ از منافع شما اهمیت میدهیم. وکلای ما میتوانند مستندات و ادله های لازم را برای شما تهیه کنند، آنها به عنوان نماینده حقوقی شما، به حفظ حقوق شما اهمیت میدهند.

اگر به دنبال کاهش استرس و نگرانی در مورد مسائل جزایی و کیفری خود هستید، ما آماده هستیم تا به شما راهنمایی کنیم و به شما اطمینان دهیم که حقوق شما محفوظ است.

دیدگاه ها
دیدگاهی یافت نشد.
دیدگاه تان را بنویسید

مطالب مرتبط

مجازات فحاشی
مجازات فحاشی
برا مطلع شدن از قوانین مجازات فحاشی با ما همراه باشید.مجازات فحاشی برحسب سنگین یا سبک بودن حکم تعیین میگردد.
۳۰ خرداد ۱۴۰۳
مجازات سو استفاده از پروفایل دیگران
مجازات سو استفاده از پروفایل دیگران
اغلب مردم در پیام رسان های مورد نظر خویش، اکانت خود را ساخته و عکس خود و یا نوشته ای را ضمیمه ی آن می کنند که این عکس در...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
چاقوکشی چیست؟
چاقوکشی چیست؟
جرم چاقوکشی یکی از جرائم خشونت آمیز و خطرناک است که در بسیاری از جوامع به عنوان یک مشکل جدی شناخته می‌شود. چاقوکشی معمول...
۳۰ خرداد ۱۴۰۳
مجازات سوء استفاده از نام تجاری
مجازات سوء استفاده از نام تجارتی دیگران
امروزه نام تجاری به دلیل وجود رقابت گسترده بین کارخانه ‌ها، با اجناس زیادی در یک رسته مواجهیم. مثلا اگر به دنبال خرید یخ...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
فرق قرار با حکم
فرق قرار با حکم در چیست
در همه مراحل دادگاه ها و دادسرا ها کلمه حکم و قرار بسیار مورد گفتگو قرار گرفته است و در موارد بسیاری قاضی از این کلمه(حک...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
نداشتن شهود در دادگاه
نداشتن شهود در دادگاه
وقتی در یک دادگاه شاهدی ندارید، این می‌تواند تأثیرات مختلفی داشته باشد. در بسیاری از موارد، شهود یا شواهد حیاتی برای تثب...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
مجازات شرب خمر
وکیل شرب خمر
خمر در لغت به معنای مایعی است که نوشیدن آن منجر به مستی در شخص می شود و شرب خمر را به طور کلی میتوان به معنای نوشیدن مشر...
۲۹ خرداد ۱۴۰۳
وکیل مواد مخدر
بهترین وکیل مواد مخدر
جرایم مرتبط با مواد مخدر از جرایمی است که بخش اعظمی از پرونده های ورودی دادگاهها را به خود اختصاص داده و همه ساله تعداد...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
ربا چیست
ربا چیست؟
ربا سود ظالمانه در معامله یا تجارت است.ربا به سه دسته معاملی،جاهلی و قرضی تقسیم میشود.
۲۷ خرداد ۱۴۰۳
وکیل سرقت
بهترین وکیل سرقت
وکیل دعاوی کیفری که در موضوع جرم سرقت و در پرونده کیفری سرقت، مختصرا وکیل سرقت نامیده میشود
۳۱ خرداد ۱۴۰۳

آخرین مقالات حقوقی

وکیل دعاوی خلع ید
وکیل دعاوی خلع ید و تفاوت آن با تخلیه ید
آیا حقتان از اموال غیرمنقولتان ضایع شده است؟پس برای برگرداندن حق تضیع شده تان به ما رجوع کنید و نگران از دست رفتن اموال...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
تیم وکلای فوق تخصصی در حوزه های کیفری و حقوقی مانند: حقوق ملکی، حقوق بانکی، حقوق مالیاتی، جرایم رایانه ای، جرایم پذشکی، برند، امور اتباع، قراردادنویسی، شرکت ها، حقوق کار، خانواده، ثبتی، داوری بهره می برد؛ زیرا وکلای موثر وکار داده با تمرکز بر یک حوزه حقوق تخصصی می توانند در ایجاد عدالت و سرعت در احقاق حق در جامعه تاثیر گذار باشند.
در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.
شعبه سعادت آباد:
موقعیت مکانی دفتر
محله سعادت آباد، میدان کتاب، خیابان آسمان، نبش کوچه آسمان یکم غربی، پلاک ۸، طبقه اول واحد یک

شعبه اسلامشهر:
موقعیت مکانی دفتر
اسلامشهر، خیابان بسیج، بین خیابان امام خمینی و جمال طهماسبی،‌ مجتمع تجاری میلاد نور، طبقه دوم،واحد ۱۸۲
© تمام حقوق برای موسسه حقوقی تیم وکلا محفوظ استنسخه: 0.1.7