کلاهبرداری رایانه ای از آن دسته جرایمی می باشد که به طور مستقل در قانون مجازات اسلامی و سوای از کلاهبرداری برایش مجازات معیّن شده است.

این جرم در داخل اتواع کامپیوترها و همینطور گاه در اینترنت و مخابرات و جدیداً در موبایل ها رخ می دهد.

کار و هدف کلاهبرداران رایانه ای فقط دریافت پول نیست بلکه به دنبال دریافت منفعت و خدماتی می باشند و گاه هدف برداشت اطلاعات فردی یا فریب دادن می باشد. 

سرقت رایانه ای هم کمی شبیه کلاهبرداری رایانه ای می باشد ولی نباید با کلاهبرداری رایانه ای اشتباهش گرفت چون تفاوت آن ها فقط در عمل متقلبانه و فریب دادن می باشد چون برخلاف کلاهبرداری یارنه ای سرقت رایانه ای نیاز به فریب نیست و فق با کپی هم برداشتن اطلاعات و سوءاستفاده از صورت می گیرد.    


بهترین وکیل کلاهبرداری یارنه ای


ما و همه مردم دنیا باید مواظب باشیم تا در دام کلاهبرداران رایانه ای نیوفتیم چون با گسترش تکنولوژی این بستر برای کلاهبرداران رایانه ای پهن می شود و روز به روز بیشتر می شود. 


می توان( در هنگام خرید اینترنتی به راه اندازی سایت های تقلبی دارای درگاه پرداخت تقلبی را نام برد که می توانند به راحتی حساب های شما را با فریب دادن که گاه ممکن با عنوان فروشگاه های معروف باشد خالی کنند ) را مثال زد.


شما در مواقع نیاز به طرح شکایت در محاکم ذی صلاح را دارید و برای روند بهتر نیز می توانید مشاوره حقوقی آنلاین یا وکیل کلاهبرداری رایانه ای در اختیار بگیرید و تیم وکلای کارپردازان می تواند بهترین آن ها را در اختیار شما قراردهد تا با خیالی آسوده روند پرونده پیش برود.


هر جرمی دارای سه عنصر قانونی،مادی و معنوی می باشد و جرم کلاهبرداری رایانه ای نیز این عناصر را داراست که به طور خلاصه به شرح ذیل می باشد:


عنصر قانونی: جرم انگاری شدن کلاهبرداری رایانه ای در ماده 13 قانون جرایم رایانه ای


عنصر مادی: انجام جرم با توسل به وسیله مثل موبایل، کامپیوتر، لپ تاپ و یا حتی استفاده از سایت های اینترنتی و...  


عنصر معنوی: تحقق جرم به  همراه عمد و دارا بودن علم و آگاهی در زمان انجام جرم و تحصیل نتیجه مجرمانه آن.وکیل کلاهبرداری رایانه ای  در تهران


وکیل کلاهبرداری رایانه ای باید درباره ی قوانین جرایم رایانه ای آگاهی کامل را داشته باشد، دارای تجربه در انجام پرونده های جرایم رایانه ای و بخصوص موضوع کلاهبرداری رایانه ای باشد و همین طور با تمام مسیر های پیگیری و انواع روش های کلاهبرداری رایانه ای آشنایی داشته باشد.

وکیل کلاهبرداری رایانه ای در تیم وکلای کارپردازان تمامی خصیصه های نام برده را دارند و می توانند وکیل خوب برای شما در این راستا باشند.

شما نیز می توانید در تهران وکیل کلاهبرداری خود را در دفتر و بین تیم وکلای ما جویا باشید.


شماره وکیل کلاهبرداری رایانه ای


تیم وکلای کارپردازان با داشتن وکلای متخصص در حوزه های گوناگون مخصوصا در حوزه کلاهبرداری رایانه ای با داشتن سابقه درخشان در دعاوی جرایم رایانه ای و همچنین با توجه به مسلط بودن به قوانین مربوطه توانایی بالایی در رسیدگی به دعاوی رایانه ای شما دارند. 

Powered by Froala Editor

از اینجا دیدگاه تان را به اشتراک بگذارید


نظرات (0)دیدگاهتون رو راجع به این مطلب منتشر کنید

جهت شرکت در قرعه کشی لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید

نیاز به مشاوره با وکیل زبده دارم

فقط سوال دارم، مشاوره نمیخواهم