درباره ما

موسسه کارپردازان امید داد که با شماره 54853 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است با عنوان «تیم وکلای کارپردازان» در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی در شهرستان اسلامشهر واقع در استان تهران آغاز نمود و به مرور زمان با گسترده نمودن تیم خود شعبات جدید را در آجودانیه و سعادت آباد تهران افتتاح نمود. در حال حاضر مفتخریم که 40 وکیل پایه یک دادگستری در سرتاسر کشور عضو تیم وکلای کارپردازان بوده و همکاری دائم را با مجموعه ما دارند. سعی مجموعه ما بر این است که در انتخاب وکلای همکار در وهله اول تعهد و بعد از آن علم، تجربه و تخصص در اولویت باشد تا بهترین و با کیفیت ترین خدمت به متقاضیان و موکلین محترم ارائه شود. نمایندگان و همکاران تیم وکلای کارپردازان در کل کشور فعالیت داشته و برای ساکنین تهران و اکثر قریب به اتفاق شهرستان ها این امکان فراهم است تا بتوانند با اعطای وکالت، بتوانند از بهترین و با کیفیت ترین خدمات حقوقی بهره مند شوند.

تیم وکلای کارپردازان توانسته است بستر ارتباطی را با متقاضیان و موکلین محترم گسترده تر نموده و علاوه بر ارائه مشاوره حقوقی به صورت های حضوری و تلفنی، امکان مشاوره را به صورت آنلاین در بسترهای ایتا، تلگرام، واتساپ و اینستاگرام نیز فراهم نماید. کانال رسانه تیم وکلا در ایتا خدمت دیگری از مجموعه ما بوده که با هدف اطلاع رسانی و بالابردن اطلاعات حقوقی مخاطبین خود تشکیل شده و زمینه ای را برای پرسش و پاسخ حقوقی و ارائه نظریات و مباحث حقوقی و آخرین اخبار و اطلاعات حقوقی کشور ایجاد نموده است و در حال حاضر قریب به بیست هزار نفر عضو این کانال می باشند و از مطالب ارزنده آن استفاده می نمایند.

تیم وکلای کارپردازان این افتخار را دارد که در طول مدت فعالیت خود توانسته بالاترین میزان رضایت را در بین موکلین خود فراهم نماید و رسالت خود را ارائه خدمات حقوقی مبتنی بر دانش و تجربه، با کیفیت، اقتصادی و به صرفه قرار داده است و امید دارد در این راه و مسیر بتواند بر تلاش خود بیفزاید.

درباره ما
تیم وکلای فوق تخصصی در حوزه های کیفری و حقوقی مانند: حقوق ملکی، حقوق بانکی، حقوق مالیاتی، جرایم رایانه ای، جرایم پذشکی، برند، امور اتباع، قراردادنویسی، شرکت ها، حقوق کار، خانواده، ثبتی، داوری بهره می برد؛ زیرا وکلای موثر وکار داده با تمرکز بر یک حوزه حقوق تخصصی می توانند در ایجاد عدالت و سرعت در احقاق حق در جامعه تاثیر گذار باشند.
در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.
شعبه سعادت آباد:
موقعیت مکانی دفتر
محله سعادت آباد، میدان کتاب، خیابان آسمان، نبش کوچه آسمان یکم غربی، پلاک ۸، طبقه اول واحد یک

شعبه اسلامشهر:
موقعیت مکانی دفتر
اسلامشهر، خیابان بسیج، بین خیابان امام خمینی و جمال طهماسبی،‌ مجتمع تجاری میلاد نور، طبقه دوم،واحد ۱۸۲
© تمام حقوق برای موسسه حقوقی تیم وکلا محفوظ استنسخه: 0.1.7