گسترش روابط اجتماعی در بستر فضای مجازی و حقیقی، توسعه علوم و فناوری و سرعت گرفتن پیشرفت علم منجر به آن شده که در جامعه امروزی هر شخص بتواند صرفاً در علم و دانش خاصی تحصیل و تبحر پیدا کند و تنها در زمینه کاری واحد و منحصر به فردی فعالیت نماید. قطعاً کسب علم در چند رشته و تخصص در گستره توان و زمان هرکسی نخواهد بود و کمتر فردی پیدا می شود که بتواند در علوم و فنون مختلف متبحر و متخصص شود. بنابراین با توجه به این حجم از وسعت و پیچیدگی در علوم دو راهکار پیش روی هرکسی خواهد بود. اول کسب علم و تجربه در تمامی علوم و فنون و دوم اخذ مشاوره از افرادی که در زمینه ای متخصص شناخته می شوند. بی شک راهکار اول به دلیل محدود بودن زمان، توان، حوصله و ظرفیت افراد به هیچ عنوان عملی نخواهد بود. اما راهکار دوم نه تنها صعوبت و سختی ندارد بلکه برعکس، راه را برای هر شخصی که نیازمند آن باشد سهل و آسان نموده است. 


ضرورت استفاده از مشاوره حقوقی


مشاوره در امور مهندسی، پزشکی، حقوقی، تحصیلی، خانوادگی، مذهبی، روانشناسی، سیاسی، نظامی و ... تنها نمونه هایی از مبحث مشاوره در علوم مختلف به خصوص در علوم انسانی هستند که به مرور زمان از اهمیت و ارزش بالاتری برخوردار می گردند و نیاز جامعه بدان ها محسوس تر می گردد. 

یکی از مهم ترین نیازهای زندگی اجتماعی جدید استفاده از مشاوره حقوقی می باشد. هر شخصی در زندگی خود از بدو تولد تا زمان فوت بدون هیچ گونه تردیدی با انواع و اقسام قوانین و مقررات سر و کار دارد. چراکه علم حقوق از علومی است که برای افراد از زمان شکل گیری جنین و حتی در برخی موارد از قبل از آن (همانند وقف به نفع معدوم به تبع موجود) تا زمان فوت و حتی مدت زمانی بعد از آن (همانند انحصار ورثه و تقسیم ارث) قوانینی داشته و برای هریک مقرراتی را در نظر گرفته است. با این توصیف هیچ شخص حاضر در اجتماعی نمی تواند ادعا کند که از قانون بی نیاز است و تلاش در جهت دانستن و اطلاع از آن را بیهوده پندارد. 


مزایای مشاوره حقوقی تلفنی


1-مشاوره حقوقی تلفنی این امکان را فراهم می نماید که وکیل همیشه در کنار شما باشد. چه بسا در منزل، دفتر یا محیط کار و حتی در جلسات کاری خود نشسته باشید و به راحتی بتوانید از رهنمودهای مشاور حقوقی بهرمند گردید و از صرف وقت و زمان و هزینه برای مراجعه حضوری جلوگیری نمایید. 


2-با اخذ مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می توانید با صرف هزینه و پرداخت حق المشاوره جزیی تر، به خواسته خود برسید و راهکارهای حل مشکل خود را فرا بگیرید.


3-مشاوره حقوقی تلفنی فاصله را بین شما و مشاور حذف می کند و در هرکجای ایران و حتی در دورترین نقاط روستایی و محروم هم که باشید به شرط دسترسی به تلفن ثابت یا همراه، می توانید با بهترین وکلای تهران مشورت نمایید و از تجربیات آنها استفاده نمایید. 


4-اگر مشکل حقوقی شما به حدی شخصی و خصوصی باشد که تمایلی به حضور در دفتر وکالت و مشاوره حضوری و رو در رو ندارید و می خواهید به صورت ناشناس مشاوره اخذ کنید بهترین گزینه استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی می باشد. 


5-مشاوره حقوقی تلفنی می تواند پیش مقدمه ای برای آشنایی شما با وکیل و سنجش علم و توانایی و تبحر وی در کارش باشد تا چنانچه تمایل به مشاوره حضوری و یا اعطای وکالت داشتید با شناخت کامل تری آن را انجام دهید. 


موضوع مهمی که لازم است تأکید گردد این است که در مشاوره حقوقی به صورت تلفنی مشکلات حقوقی صرفاً بر اساس اظهارات شفاهی متقاضی و به صورت کلی ارزیابی می گردد و راهکاری هم که ارائه می گردد راهکاری بر همین مبنا و مختصر و کلی می باشد. بنابراین اگر پرونده شما دارای مبلغ بالا، پیچیدگی و جزئیات فراوان بوده و نیازمند مشاهده و بررسی اسناد و مدارک و مستندات می باشد پیشنهاد ما این است که پس از مشاوره تلفنی و قبل از هر اقدامی حتماً به صورت حضوری مراجعه داشته باشید تا از بروز مشکلات جبران ناپذیر برای شما جلوگیری گردد.  


اخذ مشاوره حقوقی از مشاورین آشنا به رویه های قضایی


مشاور حقوقی تا زمانی که به صورت عملی در موضوع مورد مشاوره کار نکرده باشد قادر به ارائه مشاوره در آن زمینه نخواهد بود. بنابراین لازم است شخصی که به شما به صورت حضوری یا تلفنی مشاوره ارائه می دهد به تمامی قوانین و مقررات و رویه های قضایی و چگونگی و محل شروع طرح دعوا یا شکایت، نحوه ارائه لوایح و دفاعیات، شیوه اعتراض به آراء، قرارها و تصمیمات قضایی و عندالاقتضا واخواهی، تجدیدنظرخواهی، اعاده دادرسی آگاهی داشته باشد تا بتواند به بهترین نحوه به شما راهکار ارائه دهد. پیشنهاد می گردد در صورت مواجهه با مسائل و مشکلات حقوقی مؤسسات و افرادی را به عنوان مشاور حقوقی انتخاب نمایید که تجربه کافی در زمینه مورد نظر داشته باشند تا شما را دچار مشکلات بیشتری ننمایند. 


بهترین مشاوره حقوقی تلفنی


بهترین مشاوره حقوقی تلفنی مشاوره ای است که ضمن برخورد محترمانه، حرف های شما با سعه صدر و با آرامش کامل شنیده شود و در زمان محدود، مشکل حقوقی شما به صورت کامل ارزیابی و شناخته و بهترین راهکار و راه حل برای آن ارائه شود. مشاوره ای برای شما راهگشا است که علم و تجربیاتی که چندین سال به دست آمده ظرف چند دقیقه با شرایط پرونده و مشکل شما تحلیل و ارزیابی شود و راهکاری درخور و مناسب قانونی ارائه شود. اگر شما به دنبال مشاوره حقوقی با شرایط گفته شده هستید و نیازمند پاسخگویی سریع، دقیق، ارزان و شایسته می باشید پیشنهاد ما استفاده از مرکز مشاوره حقوقی تلفنی تیم وکلای کارپردازان می باشد. تیم وکلای کارپردازان با سابقه ای 17 ساله این افتخار را دارد که از کارشناسان و وکلای متبحر و مجربی بهره گرفته که به صورت تخصصی در تمامی زمینه های حقوقی فعالیت داشته اند و سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود ثبت نموده اند و توانسته اند با هدف گذاری صحیح و تلاش در جهت رسیدن به آن در طول این مدت رضایت اکثریت قریب به اتفاق موکلان خود را جلب نمایند. 


مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته


تیم وکلای کارپردازان با وکلا و مشاورین حقوقی خود به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی به شما عزیزان می باشد. شما در هرکجای ایران باشید و در هر ساعتی از شبانه روز با مشکل و مسئله حقوقی برخورد کنید و یا به دنبال پاسخ به سوالات خود باشید مشاورین حقوقی و وکلای ما با کمال افتخار آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در تمامی مسائل حقوقی می باشند. 


مشاوره با وکیل تلفنی


شما می توانید به وسیله راههای ارتباطی ما به محض برقراری تماس و بدون نیاز به تعیین وقت و نوبت دهی با وکیل پایه یک دادگستری مذاکره و صحبت نمایید و تمامی سوالات حقوقی خود را مطرح و نسبت به رفع مشکل خود اقدام نمایید. این مزیتی است که تیم ما در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید ظرف مدت چند دقیقه به پاسخ سوالات حقوقی خود برسید. 


هزینه مشاوره حقوقی تلفنی


مدت زمان مشاوره حقوقی تلفنی موسسه ما به مدت 20 دقیقه می باشد که حق المشاوره به مبلغ 100 هزار تومان از شما دریافت می گردد. اگر قصد استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی را دارید می توانید با واریز مبلغ مذکور به شماره کارت مندرج در این سایت و ارسال متن یا تصویر فیش واریزی از طریق پیامک یا شبکه های مجازی به شماره همراه 09193797186 از این خدمت ما استفاده نمایید. 


شماره همراه وکیل تلفنی


شماره همراه مشاور حقوقی تیم ما که در دفتر مرکزی تیم وکلای کارپردازان واقع در سعادت آباد تهران مستقر می باشد 09193797186 می باشد و این امکان برای شما فراهم است که در هر ساعت از شبانه روز با این شماره تماس بگیرید و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید. امید است بتوانیم در ارائه خدمات حقوقی منجمله مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی حضوری، اخذ وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی، دیوان عدالت اداری، امور مالیاتی، بیمه، کار و تأمین اجتماعی و ... بهترین خدمت را ارائه و حداکثر رضایت شما را جلب نماییم. Powered by Froala Editor

از اینجا دیدگاه تان را به اشتراک بگذارید


نظرات (0)دیدگاهتون رو راجع به این مطلب منتشر کنید

جهت شرکت در قرعه کشی لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید

نیاز به مشاوره با وکیل زبده دارم

فقط سوال دارم، مشاوره نمیخواهم