تیم وکلا
وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری

تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳
نویسنده: سعید محرابی
بازدیدها: ۸
نظرات: ۰
وکیل کلاهبرداری
مشاوره حقوقی

در کلاهبرداری، با توسل به طرق مختلف و وسایل متقلبانه ، به افراد ضررر و زیان مالی وارد می شود و برای رفع این معضل، بهترین کار، استفاده از راهنمایی ها و مشاوره های وکیل کلاهبرداری می باشد.

در خواست مشاوره حقوقی
نوع مشاوره خویش را مشخص نمایید.

آیا تا به حال مورد کلاهبرداری قرار گرفته اید؟ 

آیا کلاهبرداران شما را مورد اهداف شوم خود، در باره ی  سرقت و کلاهبرداری و مواردی از این دست قرار داده اند؟

کلاهبرداری مممکن است همیشه و در هر حال اتفاق بیفتد و چه بسا از طرف افراد نزدیک به ما و کسانی که حتی فکرش را هم نمی کردیم صورت بگیرد. در این مورد ما می توانیم اطلاعات ارزنده ای را در تیم وکلا به شما ارائه داده و شما در تصمیم گیری بهتر در اینگونه موارد یاری بخشیم.


مقدمه


در تمامی جوامع و کشورهای دنیا، چه پیشرفته و چه در حال توسعه، خواه ناخواه، کلاهبرداری در سطح جامعه، رخ می دهد و چاره ی کار این است که توسط وکلایی که در آن جامعه و یا کشور و شهر فعالیت می کنند این کلاهبرداری را پایان داده و مال و اموال رفته ی افراد را به آنان بازگرداند.

 به چنین وکلایی، وکیل کلاهبرداری گفته می شود . 

در کلاهبرداری، با توسل به طرق مختلف و وسایل متقلبانه ، به افراد ضررر و زیان مالی وارد می شود و برای رفع این معضل، بهترین کار، استفاده از راهنمایی ها و مشاوره های وکیل کلاهبرداری می باشد.

 ما در این مقاله در مورد وکیل کلاهبرداری، به اجمال، شما را از وظایف و مسئولیت های چنین وکلایی آگاه خواهیم ساخت. لطفا ما را همراهی بفرمایید.


تعاریف


از نظر لغوی کلاهبردار به شخصی می گویند که با فریب و خدعه و نیرنگ و ريا، مال و پول دیگران را تصاحب نماید. همچنین کلاهبرداری عبارت است از اینکه فردی با فریب و نیرنگ و نیز حقه بازی، مال دیگران را به چنگ خود در آورد. 


تعریف جرم کلاهبرداری


کلاهبرداری به مفهوم آن است که افراد، فریب وعده های دروغین دیگران را خورده و به سادگی مال و اموالشان به یغما برود.فرد کلاهبردار، با فریب و نیرنگ و دروغ،  دیگران را فریب داده و اموالشان را به جیب می زند.

 البته کلاهبرداری انواع مختلفی دارد که به آنها اشاره می کنیم:

·       کلاهبرداری ساده

·       کلاهبرداری کارکنان دولت

·       کلاهبرداری های سازمان یافته

·       کلاهبرداری اینترنتی

·       کلاهبرداری در امر ازدواج


وکیل کلاهبرداری کیست و چگونه اقدام می کند؟


همانطور که می دانید در دادگستری، وکلای زیادی به فعالیت مشغول هستند و در رشته های مختلفی فعالیت می کنند. یکی از رشته هایی که وکلای محترم، در مورد آن کار می کنند وکالت کلاهبرداری می باشد .

 وکیل کلاهبرداری در حقیقت یک وکیل دادگستری می باشد که در مورد جرایم مربوط به کلاهبرداری فعالیت کرده وتبحر و تسلط کاملی در رابطه با این امور دارد.

وکالت برای کلاهبرداری، یکی از شاخه های مهم در دادگستری می باشد زیرا در جامعه، مممکن است کلاهبرداری های متعددی رخ دهد و با توجه به اینکه در سالیان اخیر میزان جرایم مربوط به کلاهبرداری افزایش داشته به همین دلیل وجود وکیل های کلاهبرداری به شدت احساس می گردد.

این روزها با توجه به پیشرفت علم و دانش، کلاهبرداری، گذشته از روش های سنتی، به وسیله ی روش های مختلف اینترنتی و دیجیتالی نیز صورت می پذیرد؛ به همین دلیل وجود وکیل کلاهبرداری به شدت احساس می گردد. در این مورد دفاتر حقوقی مختلفی به فعالیت مشغول هستند و شما باید برای مشکل خود یک مشاوره حقوقی آنلاین یا وکیل ماهر و کاربلد را پیدا کنید که توانایی انجام کار را به خوبی داشته باشد و به اصطلاح مو را از ماست بکشد.


وکیل برای پرونده ی کلاهبرداری ساده


رایج ترین نوع کلاهبرداری، در حقیقت همان کلاهبرداری های ساده است که در جامعه رخ می دهد و اشخاص، فریب وعده های به ظاهر طلایی کلاهبردار را خورده و به سادگی مال خود را از دست می دهند.

در کلاهبرداری های ساده، فرد کلاهبردار، با ترفندهای مختلف مال و اموال و پولی را از مردم می گیرد و به غارت می برد.


وکیل برای پرونده کلاهبرداری مشدد


در پرونده های پیچیده و مشکل که دارای زوایای پنهان و مبهم هستند باید وکلایی را انتخاب کنید که از تجربه و تخصص و هوش بالایی برخوردار باشند.

 ممکن است سوال کنید کلاهبرداری مشدد چیست ؟در پاسخ به این سوال موارد زیر را مطرح می نماییم:

کلاهبرداری مشدد عبارت است از:


·       وسایل و ابزاری که باعث فریب افراد می گردد تقلبی و جعلی باشد.

·       کلاهبردار دیگران را فریب دهد، بدون اینکه خود فرد مطلع گردد.

·       اموالی که دزدیده شده اند متعلق به دیگران باشد.

در مورد جرایم مشدد، شناسایی وسایل و مدارکی که کلاهبردار، به دروغ از آنها استفاده نموده بسیار مهم می باشد.


وکیل کلاهبرداری اینترنتی و جرایم رایانه ای


وکیل کلاهبرداری اینترنتی، در مورد جرایمی که در فضای مجازی انجام می گیرد تحقیق می کند؛ زیرا این روزها بسیاری از جرایم، تغییر ماهیت داده و از طریق اینترنت و فضای مجازی رخ می دهند.


ویژگی های بهترین وکیل کلاهبرداری


وکیل کلاهبرداری بایستی ویژگی های متعددی داشته باشد که به آنها اشاره می کنیم:


·       وکیل کلاهبرداری، مانند هر وکیل دیگری باید امانتدار بوده و اسرار موکل خود را فاش نکند.

·       او باید اطلاعات مربوط به موکل خود را به درستی حفظ و پنهان نماید.

·       صداقت و راستگویی نیز از ویژگی های مهم یک وکیل کلاهبرداری می باشد.

·       وی نباید به موکلین خود دروغ گفته و به آنها امید واهی بدهد؛ بلکه با تشریح وضعیت موجود به متقاضیان، آنها را در حل مشکلات خود در زمینه ی کلاهبرداری یاری بخشد.

·       یک وکیل خوب باید صفت ساده گویی را نیز داشته باشد و به زبانی ساده و قابل فهم، مشکلات را برای موکلین خود شرح دهد.

·       وکیل کلاهبرداری نباید مسائل و مشکلات را با زبانی پیچیده برای موکلین خود بیان نماید و کاملا ساده و شفاف موضوع را بیان نموده تا قاضی با استقلال عمل و تصمیم گیری بهتر، بتواند رای خود را صادر نماید.

·       یک وکیل کلاهبرداری همچنین باید احترام به قاضی پرونده را رعایت نماید . او باید از چاپلوسی و ظاهر سازی، خودداری نموده تا قاضی پرونده به درستی، حق و ناحق را از یکدیگر تشخیص داده و بتواند گناهکاران را به سزای اعمالشان برساند.

·       وکیل کلاهبرداری باید علم و آگاهی به روز داشته و با هوش و درایت خود بتواند مشکلات و مسائل پیش آمده را حل و فصل نماید.

·       او باید از آموخته های خود استفاده نموده و با هوش و درایت بالا مجرمین را شناسایی نماید. 


وظایف وکیل کلاهبرداری چیست؟


مهم ترین وظیفه ی وکیل کلاهبرداری آن است که افراد بزهکار را تشخیص داده و به موکلین خود کمک نماید تا در صورت امکان مال از دست رفته ی خود را باز یابند.

وکلای کلاهبرداری، در مورد جرایم و امور مختلفی فعالیت می کنند از جمله:

·       جعل نمودن نام نمایندگی بیمه

·       فروش اموال دیگران بدون اجازه ی مالک.

·       جعل نمودن عنوان افراد، یا خود را به جای کارمندان موسسات و سازمان ها نسبت دادن.

·       گران فروشی کالاهایی که با ارز دولتی تهیه شده اند.

·       همکاری افراد مختلف برای دزدیدن مال مردم

·       معرفی نمودن املاک دیگران به عنوان ملک خود

·       فروش ارز دولتی در سطح جامعه و کشور


حق الوکاله وکیل کلاهبرداری چگونه محاسبه می شود؟


در بیشتر موارد، حق الوکاله ی وکیل کلاهبرداری، به صورت درصدی محاسبه می گردد  و مقداری از خواسته ی دعوا، برای وکیل در نظر گرفته می شود، اما در برخی دفاتر حقوقی، برای وکیل کلاهبرداری، حقوقی ثابت در نظر گرفته می شود.

به زبانی دیگر می توان گفت که در اغلب موارد، میزان حق الوکاله ی وکیل کلاهبرداری در زمان عقد قرار داد مشخص می گردد.

 در پاره ای موارد نیز میزان حق الوکاله به صورت توافقی می باشد. عوامل متعددی،  بر روی دستمزد وکیل کلاهبرداری دخالت دارند از جمله:

 تعداد مراحل قضایی، پیچیدگی پرونده و ...


مشاوره با وکیل کلاهبرداری


طبیعی است که برای حل مشکلات و مسائل پیش آمده در مورد کلاهبرداری ، در وحله ی اول باید با وکیلی مجرب و خبره مشورت نمود تا آن وکیل، راه های مختلف را پیش روی ما بگذارد و از چگونگی مراحل کار خود، ما را با خبر سازد.برای مشاوره با وکلای کلاهبرداری، شما خواهید توانست به تیم ما مراجعه نموده و بهترین وکلا را در هر زمینه ای پیدا کنید.


نقش وکیل در تعیین مجازات


وکیل کلاهبرداری می تواند در تعیین مجازات نقش قابل توجهی را ایفا نماید، زیرا با توجه به تحقیقات و بررسی های مختلفی که انجام می دهد، می تواند ابعاد و زوایای پنهان یک کلاهبرداری را مشخص نموده تا قاضی بر اساس آن ، شدت مجازات را برای کلاهبردار تعیین کند.

استفاده از یک وکیل کلاهبرداری مجرب می تواند برای شما این مزیت ها را داشته باشد:

·       اگر وکیل بگیرید دیگر نیازی به حضور در دادگاه نخواهید داشت.

·       همچنین تهیه نمودن مدارک و مستندات واقعی برای وکلا بسیار راحت تر از افراد عادی جامعه می باشد.

·       وی می تواند در کوتاه ترین زمان مممکن اسناد لازم را تهیه کرده و پروسه ی طولانی شدن دادگاه را کاهش دهد.استرداد مال نیز توسط وکلای کلاهبرداری انجام می گردد.


وکیل کلاهبرداری در تهران


وکلای کلاهبرداری بسیاری، در تهران بزرگ فعالیت ی کنند که شما خواهید توانست از خدمات ارزند ی آنها استفاده ببرید.

 این وکلا در کوتاه ترین زمان مممکن و با استفاده از درایت و هوشی که دارند می توانند شما را کمک کنند که در مورد کلاهبرداری صورت گرفته شده، شخص متهم، مورد مجازات قرار گرفته و اموال شما استرداد گردد؛ برای این منظور شما می توانید تیم وکلای کارپردازان را انتخاب کنید که تیمی متشکل از وکلای خبره در امر کلاهبرداری می باشند.

تیم وکلای کارپردازان در اسلام شهر با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین وکلا این افتخار را دارد که در خدمت هموطنان عزیز در اسلام شهر باشد و شما نیازی به رفتن و مراجعه به وکلا در دیگر نقاط ندارید.با مراجعه به اینترنت و سایت تیم وکلا آدرس و شماره تلفن این وکیلان برجسته را در اختیار خواهید داشت.

 اسلام شهر نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر با پرونده های کلاهبرداری در اسلام شهر روبه رو شدید می توانید از وکلای خبره ی ما در این شهر برای پرونده ی خود کمک بگیرید.این وکلا، با درایت و هوشیاری، کلاهبردار را معرفی کرده و حق شما را باز می ستانند.


وکیل کلاهبرداری در سعادت آباد 


در سعادت آباد وکلای قابلی به فعالیت مشغول هستند و شما می توانید به راحتی از خدمات آنان برخوردار شوید. شعبه ی مهم ما در سعادت آباد افتخار این را دارد که در خدمت شما مردم عزیز در سعادت آباد باشد.

استفاده از وکلای کلاهبرداری و همچنین دیگر وکلا در سعادت آباد این مزیت را دارد که در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی خوبی به عمل آمده و شما مجبور نیستید برای پیدا کردن یک وکیل خوب، به مناطق دیگری از شهر بروید.

تیم وکلای کارپردازان مفتخر است که در سعادت آباد وکلای ارزنده و خبره ای را در اختیار شما قرار دهد و شما خواهید توانست با مراجعه به سایت ما، تلفن و آدرس این وکلا را پیدا کرده و به صورت حضوری، آنلاین و یا تلفنی به طرح مشکلات خود پرداخته ومشاوره بگیرید.

تیم وکلای کارپردازان با به کارگیری مجرب ترین و خبره ترین وکلا، کارگشای شما در حل مشکلات حقوقی و قضایی از جمله کلاهبرداری می باشد.


نتیجه


در این مقاله، شما را از معنا و مفهوم کلاهبرداری آگاه ساخته و عنوان نمودیم که در این مورد باید از وکلای بخصوصی تحت عنوان وکیل کلاهبرداری استفاده نمایید.

 این وکلا با هوش و درایتی که دارند و البته در کمال رازداری و امانت داری شما را یاری می رسانند که اموال از دست رفته ی خود را بازیابید.

 انواع جرایم را برای شما بیان نمودیم و در مورد حق الوکاله ی وکیل کلاهبرداری اطلاعات لازم را به شما ارائه کردیم.


دریافت مشاوره از بنیاد تیم وکلا در خصوص وکیل کلاهبرداری


بنیاد تیم وکلا در تهران، از تیم های موفقی بوده که در زمینه ی وکالت، کارنامه ی درخشانی را از خود بر جای گذاشته است.

 شما در تیم وکلا می توانید در هر زمینه ای از جمله کلاهبرداری های خرد و کلان، وکیل خبره ای را انتخاب نموده و مشکلات خود را با وی در میان بگذارید.

اگر توسط افراد متقلب و سودجو مورد کلاهبرداری قرار گرفته اید بهترین و ایده آل ترین راه برای شما این است که به تیم وکلا مراجعه نمایید. این تیم در کوتاه ترین زمان مممکن، شما را یاری رسانده و به رفع مشکلات شما کمک می کند. بنیاد تیم وکلا با مدیریتی شایسته ، اقدام به رفع مسائل و مشکلات شما در زمینه ی کلاهبرداری پرداخته و به عبارتی آب رفته را به جوی باز می گرداند.

 اگر شما در جریان یک کلاهبرداری مورد ضرر و زیان قرار گرفته و مالتان را از دست داده اید با مراجعه به تیم ما متوجه خواهید شد که وکلای این تیم با دلسوزی و البته با حفظ اسرار شما، خواهند توانست گره از کارتان بازکرده و متهم را به جزای خود  برسانند.

شما خواهید توانست به منظور حل دعاوی حقوقی خود در ابتدا با وکلای ما مشورت نموده و تمامی جوانب کار را بسنجید و سپس با اشراف کامل نسبت به پرونده ی کلاهبرداری خود، به انتخاب بهترین وکیل اقدام نمایید.

وکلای متبحر ما در تیم وکلا همواره در اختیارشما خواهند بود.


به نظر شما چرا کلاهبرداری در سطح جامعه اتفاق می افتد؟


آیا این عمل ناشایست یعنی کلاهبرداری، می تواند ریشه در کودکی افراد و تربیت نادرست داشته باشد؟


به نظر شما برای رفع این معضل چه باید کرد؟


خوشحال می شویم پاسخ های شما را در این مورد بدانیم.

دیدگاه ها
دیدگاهی یافت نشد.
دیدگاه تان را بنویسید

مطالب مرتبط

وکیل آنلاین
وکیل آنلاین
برای همه اشخاص پیش می آید که با مسائل حقوقی روبه رو شوند. شما در هر جای ایران که باشید می توانید برای حل مسائل حقوقی خو...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
وکیل پایه یک دادگستری
وکیل پایه یک دادگستری
وکالت، از شغل های مهمی است که در تمامی جوامع اعم از پیشرفته و یا توسعه نیافته از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار می باشد. ش...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
وکیل آنلاین در سعادت آباد
وکیل آنلاین در سعادت آباد
وکیل آنلاین در سعادت آباد به صورت 24 ساعته در خدمت شماست.شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز و در هرمکانی که حضور دارید...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
پابند الکترونیکی
پابند الکترونیکی
پابند الکترونیکی زندان، یا به عبارت دیگر سامانه مانیتورینگ الکترونیکی زندانیان، یک فناوری است که در برخی سیستم‌های زندان...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
وکیل ممنوع الخروجی
وکیل ممنوع الخروجی کیست
ممنوع الخروجی وضعیتی است که شخص به علت های مختلف از نظر قانونی اختیار خروج از مرزهای خاصی از یک حوزه مشخص را ندارد که بط...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
وکیل تلفنی
وکیل تلفنی
وکیل تلفنی مجموعه تیم وکلا به صورت ۲۴ ساعت بدون محدودیت زمانی و مکانی آماده ارائه خدمات به تمام مردم ایران می‌باشد.وکیل...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
تفاوت قاضی با دادستان
فرق قاضی با دادستان چیست؟
قاضی و دادستان دو نقش مجزا در سیستم قضایی دارند، که هر کدام وظایف و مسئولیتهای خود را دارند. قاضی برای صدور حکمهای قضایی...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
تفاوت وکیل تسخیری و وکیل معاضدتی
تفاوت وکیل تسخیری و وکیل معاضدتی
امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی جامعه افراد از لحاظ مالی با مشکلاتی روبه رو هستند تیم وکلا در جهت کمک به حال مردم شریف ایر...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
وظیفه وکیل
وکالت چيست وظیفه وکیل چيست
وکیل شخصی است که بعد از تحصیل در رشته حقوق ، در یکی از آزمون های وکالت برگزار شده شرکت کرده و توسط کانون وکلا یا قوه قضا...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
وکیل مهاجرت
وکیل مهاجرت
وکیل مهاجرت یک حقوقدان حرفهای است که در زمینه قوانین مهاجرت و ویزاها تخصص دارد.
۳۱ خرداد ۱۴۰۳

آخرین مقالات حقوقی

وکیل دعاوی خلع ید
وکیل دعاوی خلع ید و تفاوت آن با تخلیه ید
آیا حقتان از اموال غیرمنقولتان ضایع شده است؟پس برای برگرداندن حق تضیع شده تان به ما رجوع کنید و نگران از دست رفتن اموال...
۳۱ خرداد ۱۴۰۳
تیم وکلای فوق تخصصی در حوزه های کیفری و حقوقی مانند: حقوق ملکی، حقوق بانکی، حقوق مالیاتی، جرایم رایانه ای، جرایم پذشکی، برند، امور اتباع، قراردادنویسی، شرکت ها، حقوق کار، خانواده، ثبتی، داوری بهره می برد؛ زیرا وکلای موثر وکار داده با تمرکز بر یک حوزه حقوق تخصصی می توانند در ایجاد عدالت و سرعت در احقاق حق در جامعه تاثیر گذار باشند.
در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.
شعبه سعادت آباد:
موقعیت مکانی دفتر
محله سعادت آباد، میدان کتاب، خیابان آسمان، نبش کوچه آسمان یکم غربی، پلاک ۸، طبقه اول واحد یک

شعبه اسلامشهر:
موقعیت مکانی دفتر
اسلامشهر، خیابان بسیج، بین خیابان امام خمینی و جمال طهماسبی،‌ مجتمع تجاری میلاد نور، طبقه دوم،واحد ۱۸۲
© تمام حقوق برای موسسه حقوقی تیم وکلا محفوظ استنسخه: 0.1.7