آیا امیر تتلو اعدام میشه؟؟؟

سوال بزرگی که  این روزها در فضای مجازی  بین کاربرها رد وبدل میشه ...

«امیرحسین مقصودلو» ملقب به تتلو خواننده‌ای که ۱۵ آذر ماه جاری توسط پلیس ترکیه از طریق همین مرز به مراجع قضایی در ایران تحویل و توسط آن‌ها دستگیر می‌شود و طبق گفته ناصر عتبانی، رییس کل دادگستری آذربایجان غربی، شانزدهم آذر ماه به مقامات قضایی تهران، تحویل داده شده است.

صحبت های زیادی وجود دارد که تتلو از کشور ترکیه دیپورت شده، برخی می‌گویند تتلو به خواست خودش به ایران بازگشته و برخی دیگر هم می‌گویند تتلو به دلیل بدهی زیاد و شکایاتی که در ترکیه از او ثبت شده بود مجبور شد به ایران بازگردد....

حکم این فرد هنوز مشخص نیست 

باید تمام جوانب پرونده او بررسی شود چرا که در زمینه های مختلفی میتواند متهم شود که از جمله این موارد افسار فی الارض است.

از سوی دیگر ممکن است با دفاعیات وکلای خود هیچ یک از اتهامات بر او تاثیری نداشته باشد و به دلیل نداشتن اختیار و مصرف موارد مخدر دادگاه به شکل دیگری پیش رود .

امیر حسین مقصودلو طرفداران زیادی در فضای مجازی داره و حواشی زیادی راجع به اتفاقات منزلش در ترکیه منتشر شده است، تعدادی از خانم هایی که مدت زمانی در منزل وی مدتی حضور داشته اند پس از مدتی مدعی شده اند که مورد ضرب و شتم و آزار و اذیت قرار گرفته و گرفتار مواد مخدر و روانگردان شده اند  و شکایت های متعددی را علیه وی مطرح نموده اند.

در حال حاضر این سوال در ذهن هر شخصی وجود دارد که چه مجازاتی در انتظار این شخص با این عناوین اتهامی مختلف و سوابق متعدد است و آیا اتهام افساد فی الارض متوجه او می باشد یا خیر؟

 در روزهای آینده با بحث های حقوقی و فقهی  بیشتر به این مطلب خواهیم  پرداخت. لطفا  نظرتون و برای ما زیر همین پست کامنت کنید. ...

از اینجا دیدگاه تان را به اشتراک بگذارید


نظرات (21)دیدگاهتون رو راجع به این مطلب منتشر کنید

جهت شرکت در قرعه کشی لطفا شماره تلفن خود را وارد کنید

نیاز به مشاوره با وکیل زبده دارم

فقط سوال دارم، مشاوره نمیخواهم